En İyi 5 Karbonhidrat Tozu

En İyi 5 Kilo Aldırıcı Hangisi?

Karbonhidrat Tozu Ne İşe Yarar?

Kilo aldırıcı karbonhidrat ürünleri özellikle zayıf sporcuların kilo ve hacim almasında oldukça gerekli ve faydalıdır. Karbonhidrat tozları, yüksek oranda karbonhidrat içerirken, yanında da bir miktar da protein içerirler. Genel olarak vitamin ve mineral de içermesiyle sporcuların kilo alımlarına yardımcı olur. Karbonhidrat tozu kullananlar genellikle ilk kullanımlarında çok iyi verim alırlar, sonraki kullanımlarda verim ilk kullanım kadar yüksek olmamaktadır. Bu normal bir durumdur, zaten karbonhidrat tozları uzun süreli kullanıma uygun değildir, bir kaç paket kullanımdan sonra yeterli kiloyu aldığınıza inandığınızda whey protein’lere geçmek daha uygun olur. Antreman.net olarak kişisel ve gözlemsel olarak en iyi karbonhidrat tozu ürünlerini sizin için inceledik.

5-) Hardline Progainer 5000 Gram.

hardline_progainer_5000-antreman-net-3599459499999Hardline Nutrition yaklaşık on iki yıldan bu yana Türkiye’de sporcu gıdaları üretimi yapan en köklü
ve güvenilir şirketlerden biri olarak bilinmektedir. İlk bakışta, Hardline Progainer kilo aldırıcı ürünü içerik olarak bakıldığında Dünya’nın en iyi kilo aldırıcı ürünü olarak gözükmese de fiyat-performans ürünü olarak değerlendirildiğinde Hardline Progainer’ın başarılı not olması siz değerli okuyucularımızı şaşırtmamalıdır. Hardline Progainer 5000 gramdan oluşmakta olup, bir servisi 200 gramdan oluşan toplam 25 servisten meydana gelmektedir. Bir servisinde; 787 kalori, 151,6 gram karbonhidrat, 37.8 gram protein, 2500 mg kreatin monohidrat ve 7000 mg BCAA aminositleri içermektedir. Ürün çikolata, çilek ve muz aromaları ile satışa sunulmaktadır. %100 helal sertifikasına sahip olan ürünün tat ve karışımıyla alakalı herhangi bir problemi bulunmamaktadır.

Satın Al: Hardline Progainer 5000


4-) Dymatize Super Mass Gainer 5433 Gram

Besindestek_Dymatize_Super_Mass_Gainer-besindestek-35843689909092Amerika Birleşik Devletleri menşeli bir marka olan Dymatize tüm Dünya’da bilinen kalitesini Dünya’nın dört bir yanında ispatlamayı başarmış bir
markadır. Dymatize Super Mass Gainer kilo aldırıcı ürünü kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bunun nedenleri arasında zengin içeriği, düşük şeker oranı, yüksek protein oranına karşın fiyatının oldukça düşük olmasıdır. Dymatize Super Mass Gainer 334 gramdan oluşan 18 servisten meydana gelmektedir. 1 servisinde 1300 kalori, 252 gram karbonhidrat, 19 gram şeker, 52 gram protein, 16 gram BCAA ve bir çok vitamin içeriği yer almaktadır. Ürün şu sıralarda Türkiye’de sadece çikolata aroması ile poşette satışa sunulmaktadır.

Satın Al: Dymatize Super Mass Gainer


3-) Olimp Gain Bolic 6000 4000 Gram

olimp-gain-bolic-antreman-net-3258828398Olimp, 1990 yılında Polonya’da kurulmuş ve kalitesini dünya çapında kanıtlamış olan bir markadır.
26 yıllık tecrübesi ile bilhassa Avrupa’da önemli bir marka haline gelmiştir. Ürün çikolata ve çilek aromaları ile satışa sunulmaktadır. Ürün içerik olarak bakıldığında şeker oranının biraz yüksek olması haricinde gerçekten iyi bir içeriğe sahiptir. Ham madde kaliteli yüksek ve içimi oldukça rahattır. Tamamı 4000 gram olan bu ürün 100 gramdan oluşan 40 servisten meydana gelmektedir. Ürünün 100 gramdan oluşan bir servisinde; 386 kalori, 80 gram karbonhidrat, 15 gram protein, 1,5 gram kreatin monohidrat, 0,5 gram taurin ve yaklaşık 2500 mg BCAA aminoasitlerini içermektedir. Son zamanlarda fiyatının yükselmesinden dolayı satışları az da olsa düşüşe uğrayan Olimp Gain Bolic 4000, yeniden çıkışa geçmiş bulunmaktadır.

Satın Al: Olimp Gain Bolic 6000


2-) Multipower Mass Gainer

multipower-mass-gainer-3000-gr-64646467915-antremannetAlman üretimi olan Multipower Mass Gainer, protein oranıyla dikkat çeken kaliteli bir karbonhidrat + protein karışımıdır. Kreatin vb ekstra içerik içermediği için saf bir üründür ve bu sebeple daha kalitedir. Ürünün her porsiyonu 100 gramdır ve her porsiyon 380 kaloridir. Porsiyon başına 61 gram karbonhidrat 25 gram protein içerir. Bu sayede protein ve karbonhidrat ihtiyacınızı genel olarak karşılar. Multipower markası 40 yıla yakındır ürün üretir ve sektörün en kaliteli, en güvenilir markalarındandır. Kilo veya hacim alma dönemlerinde rahatlıkla tercih edilebilir. Özellikle creatine vs içermeyen saf bir ürün arayanlar için en uygun üründür.

Satın Al: Multipower Mass Gainer


1-) SCI-MX Muscle Meal Hardcore 5270 Gr

Bir İngiliz markası olan SCI-MX‘in, gerçekten Hardcore diyebileceğimiz gainer ürünü. Aslında bu ürüne gainer demek bile doğru değil ürün tam bir protein + karbonhidrat karışımı. Protein oranının çok yüksek olması diğer ürünlerle direk bir kalite farkı oluşturuyor(porsiyonda 48 gram). Ayrıca ürünün içindeki protein 9 saat salınımlı özel bir protein, bu sayede emilim süresi uzun ve kasları uzun süre besliyor. Ürünün her porsiyonunda da 87 gram kompleks özel karbonhidrat bulunuyor. Gerçekten kaliteli bir ürün kullanmak isteyen, yağsız kas olarak hacim almak isteyen sporcular için biçilmiş kaftan. Ayrıca tat ve içim olarak başka hiç bir gainer ürününe benzemiyor, içerken kaliteyi hissediyorsunuz desem yalan söylemiş olmam. Her zaman saf ürünleri seven biri olarak bu ürün de kreatinle falan karıştırılmamış sadece protein+karbonhidrat ve vitaminlerden oluşuyor, o yüzden kalite daha yüksek. SCI-MX Muscle Meal Hardcore fiyat olarak ise 329 TL fiyat etiketiyle satılıyor. Hem protein hem karbonhidrat ihtiyacını karşıladığı için rakamı kabul edilebilir düşünüyorum. Özetle, kaliteli iyi bir kilo ve hacim ürünü isteyenler mutlaka denesin bu ürünü.

Satın Al: SCI-MX Muscle Meal Hardcore 5270 Gr

3 Comments

  1. Pingback: Kilo Alma Diyeti - Antreman.NET

  2. Pingback: Weight Gainer Nedir

  3. Pingback: Zayıf Sporcular İçin 7 İpucu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Send this to friend