Hardline Whey 3 Matrix Protein – İnceleme

5 1.758


Hardline firmasının Türk Malı olması ilk başta gönlümüzü kazanıyor. Yerli malı kullanmayı seven destekleyen biri olarak bence bu çok önemli. Zira markanın ürünleri de kötü diyemeyiz. Özellikle son bir kaç yıl içinde değişen konsepti ve ürün kalitesiyle amatör sporcular tarafından oldukça tercih edilir hale geldi. Şüphesiz markanın en çok kullanılan ürünü Hardline Whey 3 Matrix Protein‘i inceliyoruz

Hardline Whey 3 Matrix Protein Ürün İncelemesi

1 Porsiyonu 44 gram ve 44 gramın içindeki değerler aşağıdaki gibi

  • 35 Gram Protein
  • 2,6 Gram Yağ
  • 2,4 Gram Karbonhidrat
  • 3 Gram Creatine

Ürünün içeriği fena değil. Ürünün adından da anlaşıldığı gibi 3 farklı protein tozunun karışımdan oluşuyor, bunlar whey protein, izole protein ve hidrolizat protein. Her porsiyonda 3 gram creatine içermesi özellikle hızlı kas kazanmak isteyen amatör-orta seviye sporcular için oldukça güzel. Zira normal bir whey alsanız yanında bir de creatine almanız gerek, onun da fiyatı en az 50 TL. Hardline Whey 3 Matrix o nedenle bu konuda avantajlı. Hammadde kalitesi bir Alman kadar kaliteli olmasa da iş görüyor. Zaten bu fiyata da A+ bir ürün olması beklemek gerçekçi bir yaklaşım olmaz.

Tadı ve Kullanımı

Üründe tatlandırıcı kullanılmamış. Tadı fena değil diyebiliriz. Kullanımı karışımı da normal düzeyde. Standart sporcular için spor sonrası suyla içmek yeterliyken biraz daha üst seviye sporcular spordan hemen önce ve hemen sonra alabilir. Bu arada creatine içerdiği içi 2 ay aralıksız kullanımdan sonra 2 hafta ara vermekte fayda var(creatine kullanırken yapıldığı gibi)

hardline-whey-matrix-protein-tozu-600x600-3

Fiyat / Performans Oranı

Ürünün en etkileyici yönü bence bu. 3 farklı tür protein türü bulunması bunun yanında da creatine içermesi fiyatının da rakiplerinden daha ucuz olması özellikle de Türk Malı olması sebebiyle fiyat performans oranı kesinlikle çok iyi.

Sonuç

Amatör ve orta seviye sporcular için rahatlıkla tercih edilebilir. Fiyatının uygun olması, Türk Malı olması ve etkisinin güzel olması bizden iyi bir not almasını sağlıyor.  Fakat saf ürün ve kaliteli hammaddeli bir protein kullanmak isteyen üst düzey sporcular için pek uygun olmadığını da söyleyebiliriz.

Satın Al: Hardline Whey 3 Matrix 2300 Gr.

[wp-review id=”2998″]

Satın Al: Hardline Whey 3 Matrix 2300 Gr.

Yorumları Göster (5)