Hydroxycut Nedir, Nasıl Kullanılır?

2.886

Hydroxycut Nedir

Hydroxycut, tüm yağ yakıcılarının anası olarak bilinir ve en etkili yağ yakıcılardan birisidir. Çok zorlanmadan vücuttaki yağları yakması, bunu popüler yapan etmenlerden birisidir.

Hydroxycut’ın orjinal içeriğindeki etken madde efedrindir(efedra). Efedrin üzerine pek çok tartışma vardır. Efedrin, ekstra enerji sağlamasının yanı sıra, termojenik özelliği ile metabolizmal hızı arttırır. Metabolizmanın hızını arttırarak yağ yakımını hızlandırmak hydroxycut’ın görevidir.Efedrin astım hastalarının ilaçlarında da bulunur. Çünkü bu madde bronşları açarak nefes almayı kolaştırır.

 

Hydroxycut Zararları – Hydroxycut Yan Etkileri – Efedrinin Yan Etkileri

Efedrin, pekçok ülkenin sağlık kurumları tarafından yasaklığından beri hydroxycut’ın bileşimindeki maddeler değişiklik gösterdi. Şuan piyasada bulunan hydroxycut’ların ana içeriği ma huang,beyaz söğüt kabuğu ve guarana’dan oluşmaktadır. İçeriğindeki diğer maddelerden hidroksisitrik asit karbonhidratı bloke etmekteyken krom, kan şekerini düzenliyici bir görev alır.

Hydroxycut’ın günümüzdeki bileşimi için “bitkisel kokteyl” diyebiliriz. Efedrin ve benzeri maddelerin içerikten çıkarılmasıyla ürünün etkileri bir nebze olsa da azalsa da yan etkisiz bir hydroxycut çok daha sağlıklı. Özet olarak hydroxycut metobolizmayı hızlandırıp yağ yakımını arttıran en etkili zayıflama desteğidir. Standart dozaj ile güvenle kullanabilirsiniz.

Muscletech Hydroxycut Hardcore Pro Series

Tavsiye Edilen Kullanım Şekli :
1. ve 2. Gün : 1 Kapsül kahvaltıdan ve öğle yemeğinden 30 dakika önce,
3. ve 4. Gün : 2 Kapsül kahvaltıdan ve öğle yemeğinden 30 dakika önce,
5. Gün ve Sonrasındaki Günlerde : 2 Kapsül kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeklerinden 30 dakika önce bol su ile kullanabilirsiniz.Toplam 6 kapsül

En iyi sonuçlar için kalorisi azaltılmış bir diyet ile destekleyip 8 hafta kullanılması önerilir. Günde 8-10 bardak su tüketiniz.

Kişisel toleransınıza göre değerlendirerek ilk iki gün ana öğününüzden yaklaşık 30 dk önce günde 2 kere bir bardak su ile 1 kapsül alarak başlayınız.Akşam yemeğinden sonra veya öğün aralarında atıştırmayınız.İki ve üçüncü günden sonrası için 4 saatlik periyotta 2 kapsülü ve 24 saatlik periyotta 6 kapsülü aşmayınız.Yatmadan önceki 5 saat öncesinde almanız.Hydroxycut Hardcore Pro Serisini 8-12 hafta boyunca kalorisi azaltılmış beslenme ile birleştirerek kullanınız.Günde 8-10 bardak su tüketiniz.

 

yorum Yap