Musclepharm Arnold Iron Whey Protein – İnceleme

Beklenen İnceleme, MusclePharm Arnold Series Iron Whey geldi!

Arnold Schwarzenegger şüphesiz ki gelmiş geçmiş en ünlü vücut geliştirme sporcusu ve onlarca yıldır genç yaşlı, spora gönül vermiş pek çok kişiye ilham vermeye devam ediyor. Amerikan malı olan Muscle Pharm firması da bunu gayet iyi biliyor ve “Arnold Schwarzenegger Series” adını verdiği ürün serisiyle, Whey protein başta olmak üzere, bir dizi ürünle karşımıza çıkıyor.

Peki bu seri gerçekten de Arnold’un adını üzerinde taşımayı hak ediyor mu?

MusclePharm Arnold Series Iron Whey’i, spor efsanelerinin isimlerinden supplement tasarlanmasının öncülerinden kabul edebiliriz. Arnold Schwarzenegger’in telifiyle üretilen bu protein tozu Türkiye’ye bir kaç sene önce giren fakat dünyaca tanınmış olan Musclepharm firmasına ait. Ürün gerek kutusu gerek tasarımı gerek renkleriyle çok albenili ve kaliteli gözüküyor. Bakalım bu ürün Arnold gibi bir vücut geliştirme efsanesinin adını layıkıyla taşıyabiliyor mu?

MusclePharm Arnold Iron Whey Protein – Ürün İncelemesi

Servis Ölçeği 32 Gr

 • 22 Gram protein
 • 6 Gram karbonhidrat
 • 1 Gram yağ
 • 30 Mg kolesterol

Ve 1 porsiyonu 120 kalori.

Ürünümüzün değerleri fena görünmüyor. Üst seviye protein tozları kadar saflığa ulaşamasa da kendi çapında oldukça güzel değerlere sahip. İçindeki protein oranı az gibi gözükse de bu değer başka protein kaynaklarıyla şişirilmemiş konsantre izole ve hidrolize whey’den oluştuğu için saf protein arayanlar için doğru bir tercih.

Üründe demin bahsettiğimiz gibi gereksiz şişirmeler uygulanmamış içeriği saf proteinlerden oluşuyor. Bu bizim en çok aradığımız durum olmalı. Supplement konusunda karışık içerikler malesef kaliteyi düşürmektedir. O nedenle burdan da onayımızı alıyor

musclepharm-arnold-series-arnold-iron-whey-500x500

Tat ve Kullanım

Araştırdığım kadarıyla Türkiye’de sadece çikolatalısı bulunuyor. Tadı bildiğimiz standart protein tozları gibi. Ekstradan bir güzelliği veya kötülüğü yok fakat uzun sürede bir nebze bayabilir gibi gözüküyor.

Ürün shakerda kolay karışıyor, kolay içiliyor.

Fiyat / Performans

Musclepharm Arnold Series Iron Whey için fiyat performans oranının oldukça iyi olduğunu söyleyebilirim. Özellikle protein tozlarında bu fiyat aralığı için pek fazla ürün olmadığını da düşünürsek Iron Whey kendi sınıfında oldukça başarılı diyebiliriz. Muscle Pharm firması ülkemizde yavaş yavaş yayılsa da gelecekte daha kolay bulunabilir olduğunu düşünüyoruz.

Sonuç

Eğer hem whey protein olsun hem de biraz uygun olsun diyorsanız saf içeriğiyle ve fiyatıyla bu ürün size ideal. Fakat biraz daha profesyonel çalışıyor ve yağ ve karbonhidrat olarak daha saf protein tozlarına ihtiyaç duyuyorsanız daha üst düzey ürünlere yönelebilirsiniz

Satın Al: Musclepharm Arnold Iron Whey

Antreman.Net Değerlendirme
 • 85%
  Marka Kalitesi - 85%
 • 75%
  Etki - 75%
 • 80%
  İçerik Kalitesi - 80%
 • 75%
  Tat ve Kullanım - 75%
 • 85%
  Fiyat / Performans - 85%
80%

Özet

Fiyatıyla yormayan ve kalitesiyle de göz dolduran bir Whey. Kullanabilirsiniz

Sending
User Review
4 (1 vote)

Satın Al: Musclepharm Arnold Iron Whey

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Send this to a friend